home
usługi +
realizacje
baza wiedzy
kontakt

Specjalizujemy się w projektowaniu

Dedykowanych aplikacji webowych i mobilnych dla biznesu!

Napisz do nas a my skontaktujemy się
z Tobą i porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Zamów Darmową Wycenę

Zautomatyzuj działania Twojej firmy, dzięki dedykowanym aplikacjom

Powiedź nam o czym myślisz i co chcesz osiągnąć, a my zajmiemy się całą resztą.

Stworzymy aplikacje webowe i mobilne ściśle dostosowane do Twoich potrzeb. Wiemy, że nie ma rzeczy uniwersalnych, dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. 

Aplikacje mobilne to przyszłościowe rozwiązanie dla Twojej firmy, która ułatwi i zautomatyzuje wiele kłopotliwych i długotrwałych procesów w Twojej firmie. Dzięki temu zyskasz na czasie i będziesz mógł go wykorzystać jako lider swojego zespołu.  

Zawsze w pełni dopracowujemy funkcjonalność naszych aplikacji pod kątem osiągnięcia celów biznesowych oraz wysokiego komfortu użytkowania. Wszystko po to, aby samodzielnie pracowały dla dobra Twoich klientów i Twojej firmy. 

UX / UI – komfort użytkownika w pełni!

Tworzone przez nas aplikacje i strony internetowe wyróżniają się prostotą, intuicyjnością i funkcjonalnością. Nasze rozwiązania są starannie projektowane z myślą o Tobie i wszystkich użytkownikach. Pod uwagę bierzemy zarówno użyteczność aplikacji, jak i jej atrakcyjną szatę graficzną.

Korzystamy przy tym jedynie z najnowszych i sprawdzonych technologii, gwarantując niezawodność, aktualność i szybkie oraz bezproblemowe działanie.

Korzystamy przy tym jedynie z najnowszych i sprawdzonych technologii,

gwarantując niezawodność, aktualność i szybkie działanie systemów.

Kompleksowa oferta aplikacji webowych

Świadczymy kompleksowe usługi związane z tworzeniem aplikacji mobilnych. Przeprowadzimy Cię bezboleśnie przez wszystkie etapy produkcji naszych rozwiązań – od pomysłu, poprzez wdrożenie w Twojej firmie. 

Zobacz nasze portfolio

24-miesięczna gwarancja niezawodności!

Każdy zrealizowany przez nas projekt jest objęty dwuletnim okresem gwarancji. Oznacza to, że możesz liczyć na nasze wsparcie na długo po realizacji zlecenia.  

Zgłoś swój problem, a my szybko zareagujemy i naprawimy ewentualne błędy, najszybciej jak to możliwe. Dodatkowo chętnie służymy dobrą radą. Wszystko bez dodatkowych kosztów. 

Skontaktuj się z nami

Jak pracujemy

1.

Analiza potrzeb i określenie celów

Poznajemy potrzeby Twojego biznesu i cele, które chcesz osiągnąć dzięki aplikacji. Możemy spotkać się osobiście lub na Skype.

2.

Sporządzenie specyfikacji technicznej

Wspólnie sporządzamy specyfikację techniczną, określającą funkcjonalności i wybór technologii oraz określamy dokładny plan prac oraz wycenę.

3.

Projekt graficzny interfejsu i User Experience

Tworzymy szkic projektowy aplikacji, a na jego podstawie jego szatę graficzną. Kierujemy się przy tym estetyką, funkcjonalnością i intuicyjną obsługą.

4.

Implementacja Oprogramowania

Mając gotowy i zaakceptowany projekt graficzny, nasz zespół programistów koduje aplikację przy użyciu określonych technologii.

5.

Testy i Optymalizacja

Zaprogramowana aplikacja przechodzi szczegółowe testy, które mają na celu wykrycie i naprawienie ewentualnych błędów. Wszystko musi działać jak w zegarku!

6.

Finalizacja

Kiedy mamy pewność, że aplikacja działa perfekcyjnie – udostępniamy ją użytkownikom. Zapewniamy przy tym wsparcie w udostępnieniu za pośrednictwem Google Play oraz Apple App Store.

Stwórzmy coś wyjątkowego, zatrudnij IDEAWARE

 

Bądźmy w kontakcie.

Masz pytania? Napisz do nas i porozmawiajmy już dziś

+48 724 694 893