Specjalizujemy się w projektowaniu

Dedykowanych aplikacji webowych i mobilnych dla biznesu!

Zostaw nam swój adres e-mail lub numer telefonu,
a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Zamów Darmową Wycenę

Pracowaliśmy dla

Zautomatyzuj działania Twojej firmy, dzięki dedykowanym aplikacjom internetowym

Tworzymy aplikacje webowe i mobilne ściśle dostosowane do potrzeb naszych Klientów.

To przyszłościowe rozwiązanie dla biznesu! Aplikacje webowe i mobilne stają się coraz popularniejsze. Zespół IDEAWARE tworzy praktyczne rozwiązania, ściśle dostosowane do Twoich potrzeb.

Zawsze w pełni dopracowujemy funkcjonalność naszych aplikacji pod kątem osiągnięcia celów biznesowych oraz wysokiego komfortu użytkowania. Wszystko po to, aby pracowały na Twój sukces… bez Twojej wiedzy… i bez Twojej pomocy!

UX / UI – komfort użytkownika w pełni!

Doskonale wiemy jak sprawić, aby aplikacja była estetyczna, intuicyjna i funkcjonalna. Nasze rozwiązania są starannie projektowane z myślą o Tobie, Twojej firmie i wszystkich użytkownikach. Pod uwagę bierzemy zarówno użyteczność aplikacji, jak i jej atrakcyjną szatę graficzną.

Korzystamy przy tym jedynie z najnowszych i sprawdzonych technologii,

gwarantując niezawodność, aktualność i szybkie działanie systemów.

Kompleksowa oferta aplikacji webowych

Przeprowadzimy Cię bezboleśnie przez wszystkie etapy produkcji aplikacji – od pomysłu, poprzez wdrożenie w Twojej firmie. Świadczymy kompleksowe usługi związane z tworzeniem aplikacji webowych i mobilnych. Projekt to dopiero początek!

Oferujemy szereg dodatkowych usług, takich jak na przykład atrakcyjny cenowo hosting, konfigurację serwera oraz wsparcie techniczne, dzięki czemu możesz swobodnie skupić się na swoim biznesie – resztę zostaw w rękach IDEAWARE.

Zobacz nasze portfolio

24-miesięczna gwarancja niezawodności!

Każdy zrealizowany przez nas projekt jest objęty 2-tnim okresem gwarancji! Dzięki czemu po finalizacji projektu nie zostaniesz sam!

Nasi programiści zareagują na pojawiające się ewentualne błędy najszybciej, jak to możliwe. Skutecznie doradzą i rozwiążą problem bez dodatkowych opłat.

Skontaktuj się z nami

Jak pracujemy

1.

Analiza potrzeb i określenie celów

Poznajemy potrzeby Twojego biznesu i cele, które chcesz osiągnąć dzięki aplikacji. Możemy spotkać się osobiście lub na Skype.

2.

Sporządzenie specyfikacji technicznej

Wspólnie sporządzamy specyfikację techniczną, określającą funkcjonalności i wybór technologii oraz określamy dokładny plan prac oraz wycenę.

3.

Projekt graficzny interfejsu i User Experience

Tworzymy szkic projektowy aplikacji, a na jego podstawie jego szatę graficzną. Kierujemy się przy tym estetyką, funkcjonalnością i intuicyjną obsługą.

4.

Implementacja Oprogramowania

Mając gotowy i zaakceptowany projekt graficzny, nasz zespół programistów koduje aplikację przy użyciu określonych technologii.

5.

Testy i Optymalizacja

Zaprogramowana aplikacja przechodzi szczegółowe testy, które mają na celu wykrycie i naprawienie ewentualnych błędów. Wszystko musi działać jak w zegarku!

6.

Finalizacja

Kiedy mamy pewność, że aplikacja działa perfekcyjnie – udostępniamy ją użytkownikom. Zapewniamy przy tym wsparcie w udostępnieniu za pośrednictwem Google Play oraz Apple App Store.

Stwórzmy coś wyjątkowego, zatrudnij IDEAWARE

 

Skontaktuj się z nami

Doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania

Lub skorzystaj z formularza kontaktowego