Zakres usług

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować?

Jesteśmy od tego by Ci pomóc.

4 kluczowe obszary działania Ideaware

Chcemy finalnie osiągnąć wyznaczone przez Ciebie cele sprzedażowe, przy jednoczesnej satysfakcji z wykonanej przez nas pracy.

Łączymy nasze kompetencje w kompleksową obsługę ale równie chętnie będziemy uczestniczyć w wybranym zakresie prac.

Analiza i doradztwo

Doradzamy jak przełożyć Twoje pomysły i cele na funkcjonalność projektu. Polecamy rozwiązania z uwzględnieniem efektywności i dostępnego budżetu.

Strony Internetowe

Projektujemy oraz wdrażamy strony internetowe, portale społecznościowe oraz sklepy internetowe na sprawdzonych systemach jak WordPress oraz Prestashop.

Aplikacje Webowe i Mobilne

Rozumiejąc potrzeby naszych klientów znajdujemy najprostszą drogę do wdrożenia dowolnego serwisu internetowego dostępnego na wielu urządzeniach.

Projekty UX / UI

Zadbamy o to, by Twój proces biznesowy był intuicyjny i zrozumiały dla użytkownika końcowego. Staramy się, aby User Experience wysokiej jakości był wyróżnikiem Ideaware.

Standard pracy

8 kroków do uruchomienia serwisu

krok-1-ico@2x

Konsultacja, analiza, doradztwo

Na pierwszym spotkaniu skonsultujemy z Tobą cele jakie chcesz z naszą pomocą osiągnąć. Przeanalizujemy potrzeby oraz doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania. Przydzielany jest też dedykowany opiekun projektu, z którym możesz swobodnie omawiać wszystkie szczegóły zlecenia.

Kosztorys i harmonogram

Zamierzony plan rozbijemy na pojedyncze zadania pogrupowane w etapy oraz ustalimy jacy specjaliści będą potrzebni do uzyskania zamierzonego efektu. Całość przedstawimy jako szczegółowy harmonogram, dzięki któremu będziesz znał proces realizacji projektu.

krok-2-ico@2x
krok-3-ico@2x

Realizacja projektu graficznego i UX

Znając cele oraz ramy czasowe zaprojektujemy makietę serwisu i ścieżkę sprzedażową. Przeprowadzimy klienta “za rączkę” doprowadzając go finalnie do skorzystania z Twojej oferty co docelowo przerodzi się w realną sprzedaż.

Programowanie serwisu

Nasz zespół programistyczny przerodzi projekt graficzny w wysokiej jakości oprogramowanie dbając o bezpieczeństwo oraz niezawodne działanie.

krok-4-ico@2x
krok-5-ico@2x

Testy i optymalizacje

Twój serwis przed uruchomieniem zostanie przetestowany i zoptymalizowany do różnorodnych urządzeń od smartfonów po wysokiej rozdzielczości ekrany komputerów. Dbamy o szybkość i niezawodność naszych serwisów, co zapewni pozytywny odbiór oraz wyższe wyniki w wyszukiwarkach internetowych.

Analiza i zabezpieczenie

Twoja strony otrzyma szereg zabezpieczeń, dzięki którym możesz spokojnie prowadzić biznes bez obawy o utratę cennych danych

krok-6-ico@2x
krok-7-ico@2x

Instalacja na serwerze

Oferujemy naszym klientom usługę aktualizowania, uzupełniania oraz monitorowania witryny. Dzięki czemu oszczędzasz czas na opanowanie systemu zarządzania treścią.

Wsparcie i rozwój

Twoja strony otrzyma szereg zabezpieczeń, dzięki którym możesz spokojnie prowadzić biznes bez obawy o utratę cennych danych

krok-6-ico@2x