home
usługi +
realizacje
baza wiedzy
kontakt

Sklep internetowy

Sprzedajesz? Przenieś swój biznes do sieci!
Marzyłeś o własnym sklepie internetowym? Chętnie spełnimy to marzenie! Z nami wypłyniesz na głębokie wody.

Zamów darmową wycenę
 
 
 
Zacznij wreszcie liczyć zyski

Zacznij sprzedawać swoje produkty online - tam, gdzie poszukują ich konsumenci

Czy wiedziałeś, że coraz więcej klientów wybiera sklepy internetowe niż sklepy stacjonarne? To doskonały moment na to, aby wykorzystać ten trend i wprowadzić rozwiązania e-commerce do swojej firmy. Szukaj klientów tam, gdzie jest ich najwięcej… wybierz sklep internetowy!

 
 
 
Zaufanie

Pełna funkcjonalność
i intuicyjność

Dajemy Ci rozwiązania dedykowane tylko Tobie i Twojej stronie! Ciekawe funkcje, które będą dostępne wyłącznie dla Twojego sklepu! Twój e-sklep ma potencjał, który pomożemy Ci wykorzystać – funkcja śledzenia przesyłek, zarządzanie magazynem i inne podstawowe czynności mogą być zautomatyzowane.

Dostajesz od nasz w pełni funkcjonalne i nowoczesne narzędzie sprzedaży.

Wspólne cele

Piękna i unikalna
oprawa graficzna

Oferujemy Ci autorską szatę graficzną sklepu i projekty graficzne, które wyróżnią Twój sklep na tle konkurencji. Daj się rozpoznać! Zaurocz klienta od pierwszego wejrzenia i zachęć go do zakupu. Procesjonalny projekt zachęci do zakupów.

Zacznij budować z nami spójną identyfikację wizualną swojej firmy.

Wsparcie

Integracja i kontakt
z klientami

Skorzystaj z przewagi, jaką dają nowoczesne technologie – płatności online i automatyzacja marketingu. Nasze rozwiązania to jeszcze lepsza komunikacja z fanami i jeszcze większe możliwości pozyskania klientów, dzięki integracji z popularnymi portalami, usługami i społecznościami, takimi jak Facebook, Google+ i Twitter.

 
 

Nie przestawaj sprzedawać – profesjonalny e-sklep zarabia nawet kiedy o tym nie wiesz

Bądź zawsze o krok przed konkurencją

Sprzedawaj na urządzeniach mobilnych

Czy wiesz, że ponad 80% Internautów przegląda sieć na urządzeniach mobilnych? Nie można lekceważyć takiej szansy! Oferujemy e-sklepy dostosowane do mniejszych ekranów, które dobrze wyglądają zarówno na monitorze komputera, jak i na smartfonie czy tablecie.

utrzymuj kontakt z klientami

Dzięki integracji z systemami newsletterowymi, automatyzacją marketingu, formularzami kontaktowymi oraz sieciami społecznościowymi, zawsze będziesz miał kontakt ze swoimi klientami. Informuj ich o nowościach w swojej ofercie!

Nieograniczona ilość produktów

Umieszczaj dowolną ilość produktów, przypisuj im zdjęcia czy udzielaj swoim najwierniejszym klientom kody rabatowe.

Twój biznes pod pełną kontrolą. E-sklep to wygoda i intuicyjność

Daj się poznać od najlepszej strony

 

Wyślij zapytanie

Odezwiemy się w ciągu 24h

Opisz w skrócie swój pomysł a my przygotujemy dla Ciebie plan oraz przewidywany koszt. Opiszemy także jakie wykorzystamy technologie i jakie korzyści z tego wynikają.

 

Wyślij zapytanie

Odezwiemy się w ciągu 24h

Opisz w skrócie swój pomysł a my przygotujemy dla Ciebie plan oraz przewidywany koszt. Opiszemy także jakie wykorzystamy technologie i jakie korzyści z tego wynikają.