Tworzenie
Stron Internetowych

Każdego dnia tworzymy strony internetowe, które generują dochody

Pierwszy kontakt klienta z Twoją firmą w większości przypadków będzie miał miejsce właśnie na stronie internetowej.

Musi ona być odpowiednio zaprojektowania, zaplanowana oraz wdrożona aby wyróżniać Twoją ofertę na tle konkurencji. Kompleksowo zrealizowana strona wywołuje pozytywne doświadczenia odbiorcy stawiając Ciebie na szczycie firm z branży.

Nasze
podejście

Czym jest skuteczność strony internetowej?

Skuteczność strony ma dla nas priorytetowe znaczenie gdyż to ona definiuje ostatecznie czy strona osiąga zdefiniowane cele.

Tymi celami może być zwiększenie rozpoznawalności marki, budowanie wizerunku lub po prostu zwiększenie sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów.

Co znaczy dla nas "skuteczna strona"?

analiza i strategia

Analiza i strategia

dopracowany design

Dopracowany design​

angauzjace tresci

Angażujące treści

terminowa realizacja

Terminowa realizacja

sprawne dzialanie

Sprawne działanie

stala obsluga

Stała obsługa

Dedykowany zespół do Twojej strony

Osoby w naszym zespole mają określone specjalizacje.

Proces realizacji strony internetowej, to zbiór różnych działań składających się na kilka etapów. Każdy z nich aby był optymalny wymaga innych kompetencji.

Najczęściej zadawane pytania

​Koszt wykonania strony jest uzależniony od wielu czynników i w zależności od typu i funkcjonalności witryny cena się waha.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i na bazie wieloletniego doświadczenia szacujemy koszta oraz ramy czasowe. Dzięki temu odgórnie wiesz z jaką inwestycją wiąże się realizacja Twojej strony internetowej.

Tak, masz całkowite prawo własności do strony internetowej. Przy podpisaniu umowy deklarujemy przekazanie autorskich praw majątkowych na zleceniodawcę.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w wielu językach. Za pomocą rozszerzeń systemu zarządzania treścią jesteśmy w stanie rozubować witrynę o kolejne wersje językowe.

Gwarantujemy roczną gwarancję na wykonane przez nas strony internetowe. W razie problemów technicznych usuwamy je bezpłatnie.

Przed oddaniem projektu klientowi przeprowadzamy jednorazowe szkolenie z obsługi strony. Szkolenie jest bezpłatne i przeprowadzamy je przez chat wideo.

Posiadając stronę internetową musimy posiadać stabilny hosting, którego koszt zazwyczaj nie przekracza 300 zł rocznie. Warto zakupić unikalną domenę i w zależności od typu ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych za rejestrację i kilku dziesięciu za odnowienie po roku. Aby zwiększyć bezpieczeństwo zainwestuj w certyfikat SSL – koszt od kilkudziesięciu do kilkuset złotych rocznie.

Ważne aspekty stron internetowych

Optymalizacja

Bezpieczeństwo

Pakiet serwisowy

Kontakt

Zainteresowani współpracą?

Zostaw nam wiadomość!

Szybkość ładowania się witryny ma kluczowe znaczenie dla pozycjonowania. Im lepiej zoptymalizowana witryna tym większa szansa na wysoki wynik w Google. 

Ponadto przyjmuje się, że optymalny czas wczytywania strony to 5 sekund. Każda dodatkowa sekunda zwiększa szansę odrzucenia o 7% co bezpośrednio przekłada się na odbiór Twojego biznesu w sieci.

Dokładamy wszelkich starań, by Twoja strona spełniała wszystkie wymagania nowoczesnych stron internetowych.

Zabezpieczenie strony przed atakami to coś, z czym mamy do czynienia codziennie. Dbamy o to, by kod witryny był zawsze aktualny i bezpieczny. Dokonujemy audytów bezpieczeństwa i wprowadzamy zabezpieczenia, przy których wirusy nie są już problemem.

W swojej ofercie posiadamy także usługę serwisowania strony internetowej. Polega to na tym, że odpowiadamy za hosting, aktualizacje oprogramowania lub treści, bezawaryjność i zabezpieczanie strony przed złośliwym oprogramowaniem.

Dzięki temu nie musisz przejmować się aktualizowaniem czy doglądaniem strony.

Masz projekt do zrealizowania?
Zostaw nam wiadomość
Zadzwoń do nas
+48 724 694 893
+48 724 694 893​

testty