Każdego dnia tworzymy strony internetowe, które generują dochody

Czy wiesz, że profesjonalnie wykonany serwis internetowy jest niczym dobre pierwsze wrażenie? Wielu klientów zetknie się z Twoją firmą właśnie poprzez stronę internetową lub aplikację. Dzięki naszej współpracy Twoja inwestycja zwróci się wielokrotnie przynosząc zyski ze sprzedaży, które wygeneruje.

W oczach klienta szansę na wywarcie dobrego wrażenia masz tylko jedną. Pokażemy Ci jak odpowiednio ją wykorzystać.

Projektowanie stron www wymaga przemyślanej strategii

Projekt i technologia wykorzystana na stronie internetowej powinny współdziałać tak, aby potencjalny odbiorca nie miał problemu z jej odbiorem. Projektując bierzemy pod uwagę specyfikę Twojej branży, rozpoznajemy kim są Twoi klienci i co sprawi, że oferta Twojego biznesu będzie dla nich atrakcyjna.

Atrakcyjny Design

Skorzystaj z najkrótszej drogi do przykucia uwagi i pozyskania nowych klientów. Postaw na prosty design, który będzie spójny z Twoją marką. Dostosowany nie tylko do ekranów laptopów i monitorów, lecz także do wszystkich urządzeń mobilnych. Takie rozwiązania to podstawa, którą powinien spełniać każdy projekt stron WWW.

Skuteczność

Strona internetowa to inwestycja, a każda dobra inwestycja musi się opłacać. My o tym wiemy i dlatego każdy nasz projekt jest gruntownie przemyślany, a etap tworzenia koncepcji poprzedzamy rzetelną analizą marketingową. Dzięki niej wskazujemy klientom, które narzędzia marketingowe najszybciej doprowadzą ich na sam szczyt ich założeń biznesowych.

Standard pracy

Dzisiaj z urządzeń mobilnych korzysta zdecydowana większość Polaków, a więc dostosowanie stron do smartfonów i tabletów (Responsive Web Design) traktujemy jako standard. Zależy nam również na bezpiecznej i intuicyjnej obsłudze panelu administracyjnego serwisów, dlatego stosujemy sprawdzony CMS WordPress.

Dlaczego WordPress?

WordPress to nie bez powodu najpopularniejsza platforma do zarządzania treścią na świecie! Posiadanie strony opartej o Wordpress 5.0 zdecydowanie pomaga w jej pozycjonowaniu i polepszaniu widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

Bezpieczeństwo

Mamy opracowane i sprawdzone procedury bezpieczeństwa, które pozwalają nam skutecznie chronić witryny. Z nami możesz poczuć się bezpiecznie i cieszyć się cały czas działającą stroną www.

Siedem kroków do ukończonej strony internetowej

Wspólnie przyglądamy się warunkom, celom i celom, aby móc jak najlepiej przygotować propozycję. Kompilujemy wnioski z analizy potrzeb i przedstawiamy kompletną propozycję rozwiązania wraz z harmonogramem, specyfikacjami technicznymi i szacowaniem kosztów.

Twój kierownik projektu przejrzy wszystkie szczegóły projektu i ustali harmonogram razem z Tobą podczas spotkania początkowego. Następnie otrzymasz dokumentację ze spotkania do zatwierdzenia przed rozpoczęciem produkcji.

Na podstawie struktury tworzymy makiety strony internetowej, które pozwalają na zapoznanie się z funkcjonalnością serwisu. Wspólnie z klientem omawiamy funkcjonalności i nanosimy korekty.

Każda kreacja jest konsultowana z klientem. Udostępniamy wygodne narzędzie online, dzięki któremu klienci w prosty sposób mogą nanosić swoje komentarze i sugestie do projektu.

Nasi programiści dodają treść, wdrażają projekt, opracowują specjalne rozwiązania i wszelkie integracje systemowe. Zapewniają również, że strona działa idealnie na urządzeniach mobilnych i testują ją w różnych przeglądarkach.

Gotowy projekt testujemy i udostępniamy klientowi. Po uruchomieniu dbamy o operacje, aktualizacje i wsparcie, aby zapewnić, że strona jest bezpieczna i szybka w przyszłości.

Udostępniamy naszym klientom instrukcję samodzielnej edycji strony oraz szkolimy wyznaczoną osobę w obsłudze strony.

Ile kosztuje strona internetowa?

Dopóki nie poznamy Twoich dokładnych potrzeb i oczekiwań, nie możemy ci powiedzieć, ile będzie kosztować Twoja nowa witryna. Każdy projekt wiąże się z innymi kosztami, co wynika z różnej ilości czasu pracy, który musimy poświęcić na jego realizację.

W naszej agencji każdy klient płaci jedynie za rzeczywisty czas pracy, który przeznaczyliśmy na stworzenie jego serwisu. Nad każdą witryną pracuje cały zespół złożony z kierownika projektu, grafika, programisty, testera, copywritera itd.

Zawsze jednak, przy wykorzystaniu specjalnych narzędzi, monitorujemy czas pracy poszczególnych osób w zespole, dzięki czemu klienci płacą jedynie za realizację zadań, które wiązały się ze stworzeniem ich nowego serwisu. Średni przedział czasu potrzebny do zaprojektowania, wdrożenia i przetestowania dobrej strony to 100 – 180 godzin pracy wszystkich osób w zespole.

Dlaczego sztywne wyceny ustalane przed stworzeniem projektu nie są korzystne dla klientów?

Taką strategię przyjmują często młode i niedoświadczone agencje, które zwykle przeceniają możliwości swoich specjalistów. W efekcie operują niewystarczającymi budżetami – zbyt małymi, by rzetelnie poprowadzić projekt od a do z. Koniec końców klient otrzymuje nową stronę, która nie spełnia wcale jego wszystkich założeń biznesowych. I nieraz już po roku decyduje się na stworzenie od podstaw kolejnego, nowego serwisu.

Jeśli chcesz zainwestować w nowy serwis, który pomoże Ci realizować cele biznesowe, ale nie wiesz, jaki czas i szacunkowy budżet będzie potrzebny do jego stworzenia, skontaktuj się z nami. Umówimy się na bezpłatne konsultacje, które rozwieją Twoje wątpliwości.

Dobrze wiemy, że nie warto wyrzucać pieniędzy na doraźne rozwiązania – pośpiech nie jest wcale dobrym doradcą!